Islami sohbet ve dini chat odası

Sevgili mümin kardeşlerim islama gönül vermiş islam yolunda gidenler bu site siz değerli mümin kardeşlerimiz için hazırlandı ve İslami dini konularda görüş alış verişi yapabileceğiniz bir odadır. islami sohbet odamız #İslam ve İslami soru odamız #İslamioyun bu iki oda birinde sorularla bilginizi güncelle'ye bilirsiniz diğerinde İslam hakkında merak ettiğiniz her şeyi paylaşa bilirsiniz.

Sevgili müminler yine islam odası dışında alternatif odamız #Dinisohbet, #din, #nur odalarımızda mevcuttur siz değerli kardeşlerimiz İslam din hakkında her şeyi Özgürce konuşun diye açtık bu odaları İslam tarihi sahabeler ve diğer dinler hakkında düşüncelerinizi paylaşa bilirsiniz dini sohbet odamızda tek amacımız güzel dinimiz barış kardeşlik sevgi dini olan islam dinini doğru anlatmak doğru paylaşmaktır. islam dini özelikle günümüzde farklı lanse etmek isteyen aslında islamla hiç bir alakası ilişkisi bulunmaya bir çok islam düşmanı bulunmaktadır islam dini kutsal kitabi ve onun elçisi rehberimiz ve güneşimiz olduğunu unutmayınız yer yüzünde yaşayan islamı dini farklı çıkarlar doğrultusunda kendisine göre dizayn eden kişilere itibar etmeyiniz islam cizğisi net anlaşılır ve hoş görü barış sevgi dinidir asla şiddet kötülüğü savunmaz ahlaken toplumda yasak ayıp olan her şey aslında islam dininde açık bir şekilde yasaktır Zina, kumar, haram,alkol, insan öldürmek, yalan, uyuşturucu benzeri islam dininde net bir şekilde haram olduğu ortadır bazı dini gruplar yapılar kendi çıkarları için islamı kullanmaya çalıştığını elbeteki fark ediyoruz ve bunun bilinci içinde hareket ediyoruz DİNİ SOHBET odalarımızda kurallara uyunuz lütfen.

mümin sohbet odalarında uymanız gereken kurallar küfür etmek, hakaret etmek, diğer dinlere hakaret küfür saygısızlık, kullanıcıları rahatsız etmek ,Siyasi politik konular açmak , Yasa dışı faaliyetlerde bulunmak kesinlikle yasaktır cinsel içerikli nickler siyasi isimler asla izin verilmeyecektir. 18 yaş altında bireylerin sohbet, chat odasına girmesine şiddetle karşı çıkıyoruz fark ettiğimiz an itibari ile 18 yaş altı kullanıcıları sohbet odamızdan uzaklaştırıyoruz. Sohbet odalarımızda kişisel verilerinizi adres telefon skype facebook whatsap gibi özel aile bilgilerinizi güvenliğiniz için paylaşmayınız unutmayınız ki burası sadece sanal ve burda yaşan gördükleriniz gerçek hayata olmaya bilir iyi sohbetler dileriz.