Kamu sohbet kamu chat odalarımıza kimler katıla bilir

Sevgili kamu çalışanları bu sayfa siz değerli kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları için hazırlandı değerli emekçiler günün yorgunluğunu stresini atmanız için hazırlan bu odalarda tüm emekçiler gönül rahatlığı ile katıla bilir ve bir birlerinin sorunlarını dertlerini dinleye bilir ve farklı illerde yaşayan çalışan emekçilerle tanışıp sohbet edebilir Türkiye'deki tüm emekçi çalışanlara sunduğumuz bu sohbet odasında akıllı cihazlarla mobil sohbet gire bilirsiniz telefon ile bilgisayar olmadan katıla bileceğiniz güzel bir ortam özel sektör çalışanlarında gire bileceği neziz bir ortam bu ortam ile devlet ve özel sektörde çalışan emekçileri bir birlerine fikir alış verişi sağlaya bilir

Doktorlar, hemşireler, avukatlar, polisler, askerler, savcılar, hakimler, öğrenciler, stajyerler ev emekçileri, genç kızlar ,genç erkekler sevgili emekçiler bu oda 24 saat kesintisiz düzeyli seviyeli bir şekilde sohbete katıla bilirsiniz tüm saydığımız meslek grupları çekinmeden üye olmadan ücretsiz indirme yapmadan gönül rahatlığı ile sohbet odasına katıla bilir. odalarımızda oyun, yarışma, kelime, oxm, islami soru gibi oyun botları bulunmaktadır tüm dillerde istediğiniz gibi özgürce sohbet edebilirsiniz.

Sevgili özel ve kamu çalışanları sohbet odamıza girmeden önce bu önemli kısmı lütfen okuyunuz sizler için gerekli bu kurallar daha kaliteli neziz bir ortam için gerektiğini belirtmek isteriz. Siyaset, politika , hakaret küfür kesinlikle odalarımızda yasaktır. unutmayın burasi chat odası gerçek ile hiç bir ilgisi yoktur bundan ötürü kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız telefon, adres, kredi kartı gibi önemli bilgileri asla paylaşmayınız tek amaç oyun sohbet, eğlence müzil olmalı önemli bir not sağlıkçı olduklarını söyliyenlerin verdikleri ilaç isimlerini asla almayınız ve kamu alanlarında çalıştıklarını söyleyen bireylere kişisel verilerinizi kesinlikle vermeyiniz. güvenliğiniz için sizlere önerilerimiz bunlar.